Media Interaktywne to Agencja Marketingu Interaktywnego.

Oferujemy usługi związane z projektowaniem do internetu, planowaniem i realizowaniem interaktywnych kampanii reklamowych uwzględniające również kanały Social Media. Wraz konsultingiem doradzamy naszym Klientom najlepsze rozwiązania, jakie należy uwzględnić w strategii działań marketingowych. 

Zatrudniamy specjalistów z branży interaktywnej (m.in. programistów, webdesignerów, copywriterów, social media managerów) i współpracujemy z wieloma freelancerami z bogatym doświadczeniem - działamy wspólnie w ramach jednej marki. Realizując ten model funkcjonowania Agencji możemy zaoferować naszym Klientom szeroki wachlarz specjalistycznych usług, którzy coraz częściej realizują strategię dla zintegrowanej komunikacji w sieci.  


O naszym doświadczeniu świadczą zrealizowane przez nas projekty, referencje oraz case studies z przeprowadzonych kampanii. Podczas każdej realizacji zawsze uwzględniamy preferencje i oczekiwania klienta, które stanowią punkt wyjścia do podejmowanych przez nas działań. Dlatego nie powielamy zastosowanych już rozwiązań – dla każdego projektu znajdujemy nowe, świeże pomysły i skutecznie wprowadzamy je w życie.